header
tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused
sex Tere tulemast! Täna on esmaspäev, 25. september 2023 12:40 sex LOE TÄNAST HOROSKOOPI SIIT | Esilehele
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusarmuliin.com

tänane horoskoop: 25.09.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänane päev võib tuua meeletu seksielamuse. Haara võimalusest kinni! Sinu enesetunne on hea ning tuju enesekindel. See mõjub ka vastassugupoolele ligitõmbavalt.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui arvad, et sinu shansid armastust leida on möödas, siis eksid. Ole vapper kasutama igat võimalust mida elu sulle pakub. Praegu on parim aeg võtta elult kõik mis võtta on.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna saate oma kallimaga koosolemisest palju rõõmu, seega on teie huvides selle sideme eest hoolitseda. Meeldivad hobid ja ühine vaba aja veetmine võivad aidata teil ja teie partneril teie sidet süvendada. Ja vastupidi, oma tunnete jagamiseks pole vaja puhkuseni oodata. Looge tavapärasest erinevaid romantilisi hetki.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võimalik, et peate täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud möödapanemisi. Nüüd tulevad avalikkuse ette saladused, mida olete maha vaikinud.

Neitsi (23. august - 22. september)
Originaalsed ja huvitavad ideed. Suheldes peaksid olema ettevaatlik ja vaatama, et ikka kõigiga taktitundeliselt käituksid.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Teil on eripärane suusõnaline ja kirjalik väljendusoskus. Naudite seltskonnas viibimist ning teist kiirgab ilu ja harmoonia. Suudate olla kaastundlik.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Teised on sulle lahked, kui oled lahke nende vastu. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama, mitte ainult oma huvides, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on praegu oluline.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Üks inimene suudab su täna välja vihastada nii et kogu päevaks võib tuju väga halb olla. Proovi mitte kõike hinge võtta. Samuti proovi rohkem tegelda asjadega, mis aitaksid pingeid maha võtta.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Keegi sõpradest võib sind arvustada. Ei ole mõtet asja liiga isiklikult võtta ja solvuda, pigem tasub analüüsida, mis on tema sõnade taga.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Keegi, kellega sa koos elad või töötad, võib enda viha sulle salaja varjata ja kui sa midagi valesti ütled, siis leiab ta võimaluse selle sinu vastu kasutada. Mõtle enne, kui midagi ütled ja veendu, et sa tead, millest räägid. See pole sugugi nii raske!


armuliin.com uus horoskoop on siin juba homme.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
Vaba mees Tallinnast otsib suhet mƵne vaba naisega. Ma olen 185 cm pikk, 31 aastane. Vanus vƵiks jƤƤda kusagile 20-36. Pildiga sƵnumitele kindel vastus. E mail: sininerekkar@ gmail.com
südamed
otsin suurema pepuga naist kes naudib keeleka saamist
südamed
kuulutus
südamed
tere olen 46a tavaline lihtne mees vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
südamed
Kas tahad linnakärast ära, kaugele kõigist ja kõigest, privaatsesse kohta, nautida sauna ja maitsvat veini kauni naise seltsis? Otsin sponsorsuhet mehega vanuses 40+ pyhvel2021@outlook.com
südamed
50+MEES TARTUST TUTVUB TARTU NAISEGA,KES ON VABAMEELNE JA VALLATU.VALIMUS POLE OLULINE.SAADA SMS NR.53999108
südamed
31a 178cm pikk otsiks kaaslast püsivalt. üksi olemisest tüdinud ja tahaks kellega elu jagada ja kõike teha. Neiu vanuses 23-35a kirjuta julgelt :) hrkeegi32@online.ee
südamed
hei hei tutvuks neiu/naisega püsisuhte eesmärgil tallinnast. laps/lapsed pole takistuseks.ise olen 34a noormees.nii et kui huvi siis kirjutame:)
südamed
M6istlik noormees ootab oma Printsessi -hoolivat, viisakat, saledat...kel esimene armastus veel kogemata. Ainult püsisuhe. Vanus kuni 20. SMS 58943470
südamed
Igatsen hingesugulast, ühised huvid, sarnased mõtted, elustiil, hobid. Olen hommiku inimene, teen trenni, liigun palju. Mul on arusaamine, et teeme valikud ise, sündisime kindlal põhjusel ja võime elada kaua ja tervelt. Kui oled tugev, terve ja puhas - aiviaunpuu@gmail.com - ootan pilti ja enda tutvustust!
südamed
Meeldiv oleks tutvuda diskreetse, meela, volüümika, 50+ daamiga kes naudib seda kui teda keelega hellitatakse. Ise olen 48aastane,177cm, 75kg mees kes on ka hea vestlus kaaslane ja m|istab ka head huumorit.
südamed
35a abielumees (tartu voru) otsin kaaslast kellega vahest kohtuda. Peaksid olema diskreetne ja sale tel 53608156 zusuki@online.ee
südamed
Normaalne 55 aastane mees otsib kaasat telf 5144605
südamed
MEESTERAHVAS OTSIB SULGPALLI MÄNGUKS PARTNERIT ALGAVAKS HOOAJAKS. PEAKS OLEMA TALLINN VÕI HARJUMAA ELANIK. VANUSEPIIRANGUID EI OLE. PALUN SMS NR.53602897
südamed
Tartu n.50 ootab oma ellu meeldivat kaaslast.53926506
südamed
sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
armuliin.com | horoskoop | armukalkulaator | seksihoroskoop | kontakt ja info | © 2008-2023. Kõik õigused kaitstud.